سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هیچ هزینه کردنی نزد خدا محبوب تر از هزینه کردن به اعتدال نیست . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
دانلود مقاله و تحقیق
دربارهدانلود مقاله و تحقیق


دهواری
پیوندها

خرید تلویزیون

تلویزیون سونی

سینما خانگی

گوشی شیائومی

گوشی آیفون

تاچ ال سی دی

برد گوشی

گوشی سامسونگ

گوشی هواوی

قیمت یاب

گوشی آنر

انشا درباره طعم بستنی یخی
طراحی سایت دانلود مقاله
خرید مقاله
دانلود مقاله جدید
خرید اینترنتی
کنکور 99 وب سایت مقاله دنیای مقاله وبلاگ جهان بانه مقاله جدید تحقیق دانشگاه مقاله دانشگاه پایان نامه و تحقیق های دانشگاهی اریا مقاله مرجع مقالات و تحقیق دانشگاهی

 

آموزش بیت کوین

در اکتبر 2008، یک مرد یا زن یا گروه ناشناس که خود را ساتوشی ناکوموتو خوانده بودند، مقاله‌ای را منتشر کردند که پایه و اساس بیت کوین را پایه گذاری کرد. 

در این مقاله با موضوعآموزش بیت کوین در ادامه به جنبه های مختلف این رمز ارز میپردازیم.

بیت کوین پول و یا ارزالکترونیکی  است که به صورت الکترونیکی به انتقال پول می پردازد. این شبکه تحت هیچ گروه و ارگان خاصی کنترل نمی شود در واقع ساختار این شبکه به گونه ای بوده که کنترلی بر روی این شبکه اعمال نشود.

در مقاله معرفی بیت کوین در اکتبر 2008 که توسط ساتوشی ناکاموتو ارایه شد به این موضوع اشاره شد که تعداد کل بیت کوین ها 21 میلیون خواهد بود.

تا زمانی که بیت کوین غیر متمرکز است و مهم تر آن که تعداد بیت کوین ها 21 میلیون خواهد بود و تقلبی در آن دیده نمی شود پس به آن اعتماد کنید.

 تا کنون بیش از 18 میلیون بیت کوین استخراج شده است و تا سال 2028 این عدد به 20 میلیون 500 هزار بیت کوین استخراج شده می رسد.

یعنی تا 10 سال دیگر فقط 500 هزار بیت کوین قابل استخراج می ماند و اخرین بیت کوین هم سال 2140 استخراح خواهد شد.این شما و سال های پیش رو و 500 هزار بیت کوین باقی مانده.

تمام کسانی که دنبال آموزش بیت کوین هستن حتما مزایای بیت کوین را میخواهند بدانند:

·         دسترسی 24 ساعته به پول

·         کارمزد های بسیار اندک برای انتقال های چند دلاری تا چند میلیارد دلاری

·         تراکنش های بیت کوین امن و برگشت ناپذیر است

·         کنترل کامل حساب و عدم فیشینگ

·         شفافیت نقل و انتقال های بیت کوین

 

 شاید جالب باشد زمان طراحی این تکنولوژی، این تکنولوژی، به گونه ای طراحی شده است، که توسط هیچ سازمانی قابل کنترل نمی باشد. برای داشتن این تکنولوژی شما باید در ازای پرداخت پول از صرافی ها و یا اشخاص آن را دریافت کنید. برای دفعه اولی که عمل  انتقال و یا واریز را انجام می دهید، لازم است که کیف پول آنلاین داشته باشید این کیف پول ها را با نصب برنامه و یا به صورت انلاین می توانید داشته باشد که خوب از امنیت صد در صدی برخوردار نمی باشد. اما لازم به ذکر است که خود این شبکه از امنیت بالایی برخورد دار است، در واقع هیچ شخصی بدون اجازه شما  توانایی جا به جا کردن پول و ارز را نخواهد داشت. این تکنولوژی در برخی از کشور ها توسط مدیران آن کشور ترغیب می شود و گاهی هم منع می شود و حتی برخی خبرنگاران شهرت این تکنولوژی را به سبب توانای آن برای معاملات غیر قانونی می دانند.

منبع:

http://tamirati.blog.ir/

 


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط دهواری 98/11/20:: 7:11 عصر     |     () نظر